Jarek Grzesica

Jarek Grzesica - Prezes / President

jarek@fundacja.wef.pl

Rola w organizacji: Zarz─ůdzanie, wsp├│┼épraca lokalna i mi─Ödzynarodowa.

The role in the organization: Management, local and international cooperation.

Kompetencje:
Założyciel Warsaw Electronic Festival, WEFREC (WEF' Label), inicjator konferencji WEFCON.
Wsp├│┼épracownik Zach─Öty Narodowej Galerii Sztuki. Doradca: komunikacja life style z wykorzystaniem trend├│w w technologii i kulturze (Heyah, Plus, Centertel). Promotor technologii i gier w s┼éu┼╝bie kultury, dziennikarz (Polskie Radio, Radio Jazz). Kurator wydarze┼ä artystycznych zwi─ůzanych z nowymi technologiami. Artysta.

Competence:
Founder of Warsaw Electronic Festival, WEFREC (WEF' Label), WEFCON (WEF Conference). Cooperator for Zach─Öta National Gallery of Art. Consultancy: life style and social communication within technology, gameing, culture (for polish IT and Telco Brands). Promotor and journalist (Polish National Radio, Radio Jazz). Curator: new media and electronic music events. Soundartist.

www.goldplatedface.com