Jarek Grzesica

Jarek Grzesica - Prezes / President

jarek@fundacja.wef.pl

Rola w organizacji: Zarządzanie, współpraca lokalna i międzynarodowa.

The role in the organization: Management, local and international cooperation.

Kompetencje:
Założyciel Warsaw Electronic Festival, WEFREC (WEF' Label), inicjator konferencji WEFCON.
Współpracownik Zachęty Narodowej Galerii Sztuki. Doradca: komunikacja life style z wykorzystaniem trendów w technologii i kulturze (Heyah, Plus, Centertel). Promotor technologii i gier w służbie kultury, dziennikarz (Polskie Radio, Radio Jazz). Kurator wydarzeń artystycznych związanych z nowymi technologiami. Artysta.

Competence:
Founder of Warsaw Electronic Festival, WEFREC (WEF' Label), WEFCON (WEF Conference). Cooperator for Zachęta National Gallery of Art. Consultancy: life style and social communication within technology, gameing, culture (for polish IT and Telco Brands). Promotor and journalist (Polish National Radio, Radio Jazz). Curator: new media and electronic music events. Soundartist.

www.goldplatedface.com